You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Hoofdbestuur

Samenstelling Juventus Raad van bestuur

Johan Van Der Putten Voorzitter Johan.Van.Der.Putten@telenet.be
Hubert Adam Ondervoorzitter hubert.adam@cm.be
Lieven Van Den Abbeele Sportief en medisch lieven.van.den.abbeele@telenet.be
Rudi Tackaert Gerechtigd correspondent ruditackaert@hotmail.com
Guido Anthuenis Financieel guido.anthuenis@telenet.be
Jozef Vlaeminck Infrastructuur en communicatie jozef.vlaeminck@pandora.be
Andries Bogaert Evenementen en logistiek

andries-b@hotmail.com

Filip Matthys Evenementen Filip.matthijs01@skynet.be
Tim Leys  Jeugdvoorzitter (lid jeugdbestuur)

jeugd_fcjschoonaarde@hotmail.com

Koen Baeke Sponsoring (lid jeugdbestuur) koen.baeke1@telenet.be
Kenneth Willems Sponsoring en IT kw.willems01@gmail.com
Christophe Van Hauwermeiren Evenementen christoph.vanhauwermeiren@fulladsl.be
Philip Bogaert Evenementen bogaertphilip17@gmail.com
Leo Van Hauwe Evenementen gebr.van.hauwe@telenet.be
Lieven Van Hoeke Evenementen lieven.van.hoeke@telenet.be